The Wild Way

Program dzikiego rozwoju osobistego dla kobiet (online).

The Wild Way™ jest moim osobistym projektem skupiającym się wokół dzikiej natury kobiet, więzi z żywiołami, budowaniem i pielęgnowaniem swojej relacji z Ziemią, Życiem i Samą Sobą.

Zobacz filmUZYSKAJ DOSTĘP

Czym jest THE WILD WAY

The Wild Way™

Dzika Kobieta jest twoja, bo należy do wszystkich kobiet. By ją odnaleźć kobiety muszą powrócić do instynktów, do swej najgłębszej wiedzy. Więc wyruszajmy w podróż i sięgajmy pamięcią wstecz, do naszej pierwotnej duszy. Powróćmy, dzikie i wyzwolone, ze skowytem, śmiechem i śpiewem, do Tej Jedynej, która nas kocha.
Bez nas Dzika Kobieta umiera. Bez Dzikiej Kobiety umieramy my. Para Vida dla prawdziwie pełnego życia obie muszą żyć.
„Biegnąca z Wilkami” Clarisa Pincola Estes

Program dzikiego rozwoju osobistego dla kobiet The Wild Way™, czyli Nasza wspólna podróż w głąb Wewnętrznego Dzikiego Lasu. Program The Wild Way™ jest moim osobistym projektem skupiającym się wokół dzikiej natury kobiet, więzi z żywiołami, budowaniem i pielęgnowaniem swojej relacji z Ziemią, Życiem i Samą Sobą.

The Wild Way™ to publikowany cyklicznie program rozwojowy dla kobiet, które czują, że potrzebują odnowić lub dopiero zbudować kontakt ze swoją Dziką Naturą. Praca z ciałem, z głosem, z dźwiękiem, słowem, obrazem… blisko przyrody – nawet jeśli mieszkasz w centrum miasta. Będziesz otrzymywać materiały video i dodatkowe treści wspierające Cię w procesie rozwojowym. Stworzysz swoje rytuały pozwalające Ci na zachowanie tzw. work-life-nature-creation balance. „Wrócisz do” albo „zaczniesz” tworzyć, znajdziesz swój sposób na twórczą realizację Twojego potencjału. Doświadczysz kojącej relacji z naturą.

Materiały video i inne treści w szkoleniu publikowane są cyklicznie. Projekt ten planuję realizować przez przynajmniej kilka najbliższych lat.

Bliżej natury – bliżej samej siebie.
Izabela Anna Stefańska

O mnie

Izabela Anna Stefańska

Jestem Izabela Anna Eleonora
córka Anny
wnuczka Teodozji i Danuty
prawnuczka Eleonory, Józefy, Natalii i Marii
praprawnuczka Katarzyny i Rozalii
mama 2 dzieci, żona, opiekunka 2 psów i 7 kotów

Opiekunka (w) Wiedźmowej.
Jestem psychotraumatolożką, leśną przewodniczką i instruktorką survivalu. Zabieram Kobiety do Lasu, na spotkanie z Mamą Ziemią, z Samymi Sobą, Swoją Mocą oraz z uzdrawiającą Mocą Natury. W Kręgu Leśnych Istot przypominamy sobie Kim Jesteśmy.

Przyglądamy się różnym konceptom, które przyjęłyśmy do siebie w trakcie naszego życia, sprawdzamy, które nam służą, a które potrzebujemy uwolnić. Przyglądamy się naszym ciałom, sercom i umysłom, rozkładamy na części, oczyszczamy&utulamy i składamy na nowo. Wzmacniamy naszą pierwotną więź z Mamą Ziemią. Dajemy się Jej poprowadzić i ukoić. Zanurzamy się w Jej Mocy. Wzrastamy dzięki naszej umiejętności Połączenia z Mamą Ziemią.

Jestem również pedagożką, coach’ką, terapeutką ze specjalnością felino i arteterapii.

Zasoby, które zabieram w naszą podróż to umiejętność dostrzegania i czucia, umiejętność dbania o siebie i innych, umiejętność zanurzania się w Naturę i czerpania z Jej Energii oraz dzielenie się tą umiejętnością z innymi.

❤Żywioły, Zielarstwo, Bębny, Taniec, Sztuka, Las, Góry, Morze.❤

Masz pytanie?
Skontaktuj się ze mną.

Izabela Anna Stefańska
tel. +48 606 234 501

e-mail: iza@wiedzmowa.pl